беруши в киеве

Беруші – зручні засоби захисту вух від шуму, води, перепадів тиску та інших шкідливих впливів. Але у багатьох постає питання – наскільки вони безпечні? ЛОР-лікарі зазначають, що до них періодично звертаються пацієнти, які скаржаться на різні ускладнення від берушів: свербіж, запалення вух і т.д. Давайте докладно розберемо, чому так відбувається і як цього уникнути.

Які бувають побічні ефекти

Найпоширеніші проблеми при використанні цих аксесуарів:

  • після берушів заклало вухо – можливо, в слухових каналах зібралося багато сірки, і ви проштовхнули її глибше, утворивши пробку; li>
  • дзвін у вухах – порушилася вентиляція слухової труби та барабанної порожнини середнього вуха;
  • запалення вуха від берушів – аксесуари використовуються не за призначенням, підібрані неправильно, або їх матеріал виготовлення викликає алергію.

Чому виникають побічні ефекти

Найчастіше проблеми виникають, коли людина або неправильно вибрала беруші, або використовує їх не за призначенням. Серед асортименту цих аксесуарів є кілька категорій: беруші для сну, плавання, роботи, подорожей і т.д. Тому важливо звертати на це увагу при покупці. Наприклад, спати у берушах для плавання не можна, оскільки вони не розраховані на довге носіння. А якщо вдягнути в басейн аксесуари для сну, то вони можуть пропускати воду і викликати подразнення зовнішнього вуха.

Також при виборі важливий матеріал. Беруші бувають:

  • воскові;
  • поролонові;
  • силіконові;
  • пінопропіленові.

Пористі матеріали більше схильні накопичувати забруднення та можуть викликати подразнення шкіри слухових каналів. Також людина може мати алергію на певні матеріали.

беруши по слепкуЩе одна часта причина подібних ефектів від берушів - неправильна гігієна. Наприклад, коли людина не чистить вуха, там накопичуються надлишки сірки. У результаті беруші проштовхують їх усередину і спресовують, утворюючи пробку. Тому слід стежити за чистотою вух. Самі ж аксесуари теж важливо регулярно очищати від сірки та забруднень. У цьому немає нічого складного – достатньо лише промити їх під проточною водою та ретельно висушити. Зберігати їх краще у спеціальному футлярі чи чохлі. Якщо ви правильно використовували беруші, побічний ефект від них вам не загрожує!

Як позбутися побічних ефектів

Якщо ви хочете, щоб беруші приносили лише користь, важливо правильно їх вибрати. Насамперед, визначтеся, для якої мети вони вам потрібні. У продажу можна зустріти універсальні засоби захисту вух, але їхня ефективність, як правило, мінімальна. Тому краще підбирати їх за цільовим призначенням.

Також звертайте увагу на матеріал. У цьому плані вдалим рішенням буде медичний силікон – з нього роблять гіпоалергенні беруші, які комфортно відчуваються у вухах, не дратують шкіру слухових каналів, не накопичують бруд, легко миються та швидко сохнуть.

Не менш важливо при виборі враховувати форму берушів. Моделі масового виробництва виготовляють у вигляді овалів, «ялинок» і т.д. Також є індивідуальні беруші, які роблять по зліпках вух. Вони точно повторюють контури слухових каналів, тому ідеально комфортні в носінні. Замовити їх можна на нашому сайті – ми робимо якісні беруші із медичного силікону з використанням 3D-технологій!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті