Crescendo – беруші з унікальними фільтрами

Серед аксесуарів для захисту слуху беруші Crescendo займають особливу нішу. Це вибір вимогливих користувачів, яким важливий акустичний комфорт. Виробник пропонує широкий асортимент моделей для різних цілей. Але всіх їх поєднує одна головна особливість. Вона полягає в тому, що Crescendo – беруші зі спеціальним фільтром DEC, за рахунок якого вони вибірково пригнічують звуки. Це дозволяє «вбити двох зайців» одночасно: захистити слух від шуму і при цьому чути важливі сигнали.

Про виробника

Торгова марка Crescendo належить компанії Dynamic Ear Company (Нідерланди). Її розробники винайшли унікальну технологію Ambient Hearing Protection, яка дозволяє відсікати лише шуми та інші шкідливі звуки. Це вирішує багато проблем, з якими зазвичай стикаються люди при використанні пінистих берушів – вони відчувають себе буквально «відрізаними» від зовнішнього світу. Унікальна технологія фільтрації, яку пропонує Крещендо, надає користувачеві впевненості в будь-яких акустичних ситуаціях. Перш ніж випустити свої продукти в продаж, компанія проводить їх ретельне тестування в спеціальних лабораторіях.

Переваги продукції бренду

купити беруші CrescendoВироби цього виробника ідеально підходять для захисту слуху від шкідливих впливів. Вони мають потужний рівень шумопоглинання, комфортно відчуваються у вухах і прості в догляді. Для зручності зберігання і носіння берушів виробник передбачив спеціальний міні-футляр. Він виглядає як невеликий довгастий брелок і може з’єднуватися зі шнурком, який надягають не шию. Тобто, ці беруші можна просто носити, як кулон, і надягати по необхідності.

Спеціальний DEC filter, вбудований в ці аксесуари, значно підвищує комфорт їх носіння. Він дозволяє:

  • надійно захистити вуха від акустичних травм і некомфортних звуків;
  • полегшити сприйняття мови в галасливій обстановці;
  • легко орієнтуватися в просторі;
  • уникнути ефекту оклюзії – відчуття закладеності вух і ізоляції від навколишнього оточення.

Беруші, які пропонує цей бренд, крім футляра-брелока, також комплектуються 2-ма парами насадок різного типу і 2-маяакустичними фільтрами.

Види беруш Крещендо

Crescendo – беруші преміальної якості, тому виробник не випускає універсальних позицій. В асортименті цієї торгової марки є моделі під різні цільові завдання:

Важливо правильно підібрати відповідний тип берушів. Не варто спати в байкерських або плавальних – вони не розраховані на довге носіння. Завжди використовуйте аксесуари за їх цільовим призначенням.

Де придбати продукцію бренду

На нашому сайті пропонуються якісні аксесуари для захисту вух. Тут можна купити оригінальну продукцію бренду Крещендо, обравши із широкого асортименту варіантів. Тут знайдуться моделі на всі випадки життя. Наші точки видачі знаходяться в Києві, Львові, Білій Церкві, Кривому Розі та Кременчуці.

Навігація по сторінці:

Задати питання

Напишіть намЩоб купити беруші Crescendo зв’яжіться з нами!

НАПИСАТИ

Напишіть намЩоб купити беруші Crescendo зв’яжіться з нами!

НАПИСАТИ

Напишіть намВи щойно додали цей товар у кошик::