индивидуальные беруши фото

В людей, які багато часу проводять за кермом, поступово погіршується слух. Це пов’язано з тим, що рівень шуму на дорогах, особливо на переповнених трасах, доволі високий. Машини, автобуси, мотоцикли та інший транспорт їде на високій швидкості та створює високе шумове навантаження. До того ж, двигун автомобіля теж певної мірою видає шум. Усе це погано впливає на слух. Тому водіям рекомендується використовувати спеціальні беруші або протишумові навушники.

Захист слуху за допомогою берушів

Рівень шуму під час водіння авто є доволі високим та перевищує норму. Тому при їзді за кермом варто носити захисні аксесуари – беруші для авто. Це невеличкі вкладиші, які вставляються у вуха та блокують шкідливі звуки. Водій не чує шум двигуна та транспорту, що проходить повз. Завдяки цьому йому стає легше сконцентруватися на дорозі, ніщо не відволікає увагу. До того ж, людина менше втомлюється та краще почувається навіть після багатьох годин за кермом. При цьому беруші для водіння мають спеціальні фільтри, що пропускають важливі звуки – зокрема, сигнали машин та голоси. У них можна навіть розмовляти та слухати музику.

Особливо беруші в машину потрібні водіям, які:

  • люблять швидку їзду;
  • пересуваються жвавими трасами;
  • багато часу проводять за кермом;
  • мають авто з шумним двигуном.

Захист вух потрібен не лише водію, але й пасажирам. Тому тим, хто часто їздить машиною або іншим транспортом, варто купити беруші. Це дозволить знизити ризик розвитку порушень слуху, а також допоможе відпочити у дорозі.индивидуальные беруши фото

Як вибрати авто беруші

Сьогодні асортимент захисних аксесуарів для вух доволі різноманітний. Купляючи вкладиші саме для їзди за кермом, варто звернути увагу на їх цільове призначення – на етикетці має стояти помітка «беруши автомобільні». Не менш важливий показник – це рівень шумоізоляції, він має бути не менше ніж 30 дБ. Також має значення матеріал виготовлення. Зазвичай авто беруші бувають:

  • поролоновими – найдешевші захисні засоби для вух, комфортні у використанні, але швидко зношуються;
  • восковими – екологічні та зручні беруші, самі приймають потрібну форму, але є одноразовими;
  • силіконовими – мають оптимальне співвідношення якості та ціни, довго служать та прості у догляді.

Які беруші краще? Усе залежить від вподобань водія. Одним подобається віск, інші обирають силікон. Також грає роль форма виробу – він може бути круглим, овальний, у вигляді «ялинки». А ще є професійні засоби захисту для слуху – виготовлені за зліпками вух. Вони забезпечують максимальний комфорт та гарну звукоізоляцію, адже в точності повторюють форму слухових каналів. А ще такі аксесуари мають довгий термін експлуатації, бо при їх виготовленні використовують матеріали.

Де можна купити беруші?

Ці захисні засоби для слуху продаються майже в усіх аптеках, також їх можна зустріти у спеціалізованих магазинах та навіть у звичайних супермаркетах. Якщо вам потрібні беруші, купити у Києві їх можна у магазинах спортивних товарів. Та набагато краще замовити ці вироби індивідуально. Така послуга доступна у центрах слуху, а також на сайтах, що пропонують товари для вух. Скільки коштують беруші, зроблені на замовлення? Їх вартість зазвичай вища, ніж у товарів масового виробництва, що продаються в аптеках та магазинах. Але цей продукт більш якісний, функціональний та служить довше. Тому можна сказати, що на індивідуальні беруші ціна повністю себе виправдовує.

Замовити якісні беруші в Києві можна на нашому сайті. Ми робимо їх за зліпками вух та використовуємо якісні медичні силікони й сучасні 3D-технології. Зв’яжіться з нами, щоб записатися на зліпки вух!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті