Беруші Mack’s – надійний захист вашого слуху

Щоб зберегти гостроту слуху якомога довше, потрібно використовувати спеціальні захисні засоби. Відмінним варіантом стануть беруші Mack’s. Вони поєднують практичність, комфорт і надійність. Ці аксесуари виручать вас у різних ситуаціях – коли потрібно поспати в галасливій обстановці, захистити вуха від промислового шуму на роботі і в багатьох інших місцях. Давайте розберемося, який асортимент пропонує виробник, і де можна беруші Mack’s купити.

Різноманіття варіантів

У цієї торгової марки широкий асортимент моделей під різні завдання:

  • для сну – приглушують шум транспорту за вікном, розмови сусідів, музику, хропіння близьких;
  • для подорожей літаком – згладжують перепади тиску, захищаючи від неприємного відчуття закладеності;
  • для роботи – на підприємствах, будівництвах та інших гучних об’єктах;
  • для музикантів – під час репетицій, концертів, дискотек, вечірок;
  • для плавання – блокують слухові канали від води, знижуючи ризик запальних захворювань вух.

Перш ніж беруші Макс купити, потрібно визначитися з формою і матеріалом. Вони можуть бути круглими, овальними або у формі грибка. Все залежить від того, який варіант краще всього підходить вашим вухам. Також виробник пропонує кілька матеріалів не вибір:
Беруші Mack's купити

  1. Надмя’ка пориста піна – підходить для різних цілей використання, добре пригнічує шуми і комфортно відчувається у вушних каналах. Ці вироби потрібно скрутити в канатик, а потім обережно вставити у вухо, щоб вони самі прийняли потрібну форму.
  2. М’який еластичний пластик – використовується в берушах для плавання, польотів. Стійкий до впливу води, не накопичує сірку і бруд, легко очищається. Такі беруші Макс дозволяють встановити в них спеціальні фільтри, які вибірково пригнічують звуки. У вухо їх потрібно вставляти шляхом легкої прокрутки – до відчуття повної герметичності.
  3. М’який силікон – сам приймає потрібну форму під впливом тепла шкіри. Силіконові беруші потрібно зробити кульку і замазати ними слухові канали.

Переваги продукції бренду

Mack’s – беруші високої якості, від відомого американського виробника. Компанія працює на ринку захисних аксесуарів для слуху з 1992 року. Вся продукція виготовляється з якісних гіпоалергенних матеріалів, склад яких грамотно виведений. Перед випуском усі товари бренду проходять лабораторні тести і сертифікацію.

Переваги покупки у нас

Наш інтернет-магазин пропонує справжню продукцію компанії Макс за вигідними цінами. У нас налагоджені контакти з постачальниками і максимально широкий асортимент моделей – на будь-який життєвий випадок. Щоб купити беруші, потрібно зробити замовлення на сайті, або ж зв’язатися з нашими консультантами по телефону – вони допоможуть підібрати відповідний варіант. Точки видачі замовлень знаходяться в Києві та інших містах України.

Навігація по сторінці:

Задати питання

Напишіть намЩоб купити беруші Mack’s зв’яжіться з нами!

НАПИСАТИ

Напишіть намЩоб купити беруші Mack’s зв’яжіться з нами!

НАПИСАТИ

Напишіть намВи щойно додали цей товар у кошик::