Беруші для їзди на мотоциклі – мото беруші

Любите мотоцикл і велику швидкість? Тоді вам потрібно подбати про здоров’я своїх вух! Дізнайтеся, чим допоможуть беруші, як їх обрати і де купити.

Їзда на мотоциклі пов’язана з високою швидкістю, при цьому водій і пасажир більше схильні до зовнішніх впливів. Одне з них – сильний шум, який часто перевищує безпечні для людини норми. Він агресивно впливає на слухову систему, викликаючи втому і перенапруження. А ще може призвести до невиліковної втрати слуху.

Щоб цього уникнути, для байкерів винайшли спеціальні мото беруші. З ними можна безпечно їздити по місту і вирушати в далекі подорожі. Давайте розберемося, як їх правильно обрати!

Захист слуху за допомогою берушів

Щоб захистити голову при випадковому падінні, мотоциклісти їздять у шоломі. Але важливо розуміти, що вуха не менше потребують захисту. Тому рекомендується використовувати спеціальні беруші для їзди на мотоциклі. Вони роблять поїздку набагато комфортніше і знижують ризик розвитку приглухуватості. Існує кілька різновидів цих аксесуарів:

  • Беруші для мотоциклістів – підходять для їзди на звичайних і спортивних мотоциклах.
  • Беруші для байкерів – практично те ж саме, але іноді з більш потужною шумоізоляцією.
  • Беруші для велосипедистів – підходять для їзди на велосипеді, яка теж пов’язана з сильним акустичним навантаженням. Правда, шуму при цьому менше, тому у таких аксесуарів рівень шумоізоляції нижче, ніж у байкерських.
  • Беруші для пасажирів – якщо людина їздить на пасажирському сидінні мотоцикла або байка, їй теж потрібен захист вух. Адже шум впливає на них точно так само, як і на водія.

Як обрати мото беруші

беруши для мотоциклистовПерш ніж беруші купити, потрібно визначитися з формою, матеріалом, виробником. Сьогодні в магазинах продаються ці аксесуари різних типів, і вибір завжди індивідуальний. Все залежить від того, як влаштовані ваші слухові канали, і яка форма для них більш комфортна – коло, овал, «грибок». Що стосується матеріалу, то беруші можуть бути пінопропіленові, воскові, силіконові, а такожі з різних полімерних сумішей. Найбільш гігієнічним і довговічним вважається силікон.

Популярний підхід серед багатьох байкерів – обирати беруші, ціна яких максимально низька. Але цей підхід неправильний. Найчастіше в дешевому сегменті пропонуються вироби сумнівної якості, з низькопробних матеріалів. Вони приносять дискомфорт, а захист практично не забезпечують. Тому краще брати продукцію авторитетних брендів. Наприклад, у Alpine є серія MotoSafe, призначена спеціально для їзди на мотоциклі.

Де купити беруші для мотоциклістів

Якісні беруші для мотоциклістів купити в Києві можна на нашому сайті. Ми пропонуємо надійні аксесуари для захисту вух із сучасних матеріалів. У нас є власна отоскопічна лабораторія, де ми виготовляємо беруші по зліпкам, використовуючи 3D-технології. Щоб замовити індивідуальні беруші в Києві, потрібно прийти до нас і зняти зліпки вух. Також ми робимо індивідуальні навушники, та інші аксесуари.

Беруші як профілактика втрати слуху при швидкій їзді

Багато мотоциклістів страждають порушеннями слуху. Використання берушів допомагає знизити ці ризики. Ці невеликі аксесуари значно зменшують шумове навантаження та захищають слухову систему від перенапруги. Щоб замовити їх, зв’яжіться з нами.

Навігація по сторінці:

Записатися на консультацію

Запис на консультаціюЩоб замовити індивідуальні насадки для навушників запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультаціюЩоб замовити індивідуальні насадки для навушників запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультацію×