индивидуальные беруши фото

З початком повномасштабного вторгнення, коли оголосили військовий стан, багато хто вступив до лав ЗСУ. Щодня наші воїни стикаються з шаленими навантаженнями та роблять усе можливе, щоб наблизити перемогу. Тому дуже важливо, щоб вони були максимально захищені – і річ не тільки в касках, бронежилетах та шоломах. Не менш важливим є захист вух від надмірного шуму. Адже на позиціях зазвичай буває гучно, і це шкідливо впливає на слух. Тому військовослужбовцям рекомендується використовувати спеціальні беруші.

Проблеми зі слухом в армії

Робота зі зброєю та військовою технікою поєднана з високим шумовим навантаженням. Мобілізовані стикаються з цим ще на етапі навчання на полігонах, коли тренуються стріляти, керувати ЗРК та іншими установками. А коли солдат потрапляє на позиції, то навантаження на його вуха суттєво збільшується. Навіть стрільба з простої вогнепальної зброї шкідлива для вух. Ще більше навантаження створюють  гармати, артилерійська техніка, зенітно-ракетні комплекси, авіація тощо. Через це у багатьох військових розвиваються порушення слуху.

Слух у солдатів може погіршуватись різко (зокрема, внаслідок контузії) або поступово, через надмірні навантаження на вуха. У цьому разі слухові рецептори, що знаходяться у внутрішньому вусі, починають відмирати. На жаль, у більшості випадків вони не відновлюються, тому розвивається незворотна приглухуватість. Тобто, втрачений слух повернути неможливо, можна лише коригувати його за допомогою слухових апаратів.

Щоб уникнути цього, лікарі радять використовувати спеціальні беруші для військових. Вони мають підвищене шумопоглинання та надійно захищають вуха від шкідливих звуків. Саме тому сьогодні солдати часто замовляють їх волонтерам: разом з касками, бронежилетами, маскувальними костюмами тощо.

Особливості військових берушів

Индивидуальные беруши для стрельбы с фильтрамиСолдату треба надійно захищати свої вуха від шуму, щоб зберегти гостроту слуху. При цьому він має чути важливі сигнали – зокрема, людську мову, адже йому важливо не пропустити накази командира, попередження від побратимів.

Саме тому беруші для стрільби повинні мати спеціальний фільтр, що пропускає корисні звуки. Завдяки цьому воїн буде чути корисні сигнали, навіть коли навколо дуже шумно через обстріл або роботу важкої техніки. Це дозволить не тільки знизити ризик розвитку приглухуватості, а й підвищити рівень безпеки. Беруші військові допомагають сконцентруватися на тих звуках, що є дійсно важливими. А в деяких випадках вони навіть рятують життя.

Види військових берушів

Є декілька важливих критеріїв для засобів захисту вух. Вони мають бути:

  • зручні – адже солдат буде проводити в них багато годин без перерви;
  • з максимальним шумопоглинанням – щоб забезпечити надійний захист від звуків стрілянини та вибухів;
  • з якісних матеріалів – у солдата немає можливості часто міняти беруші, тому краще брати аксесуари з довгим терміном експлуатації.

Засоби захисту вух, призначені для військових, бувають 2 видів:

  1. Пасивні тактичні беруші – блокують гучні звуки та мають доволі високі показники шумопоглинання. Деякі моделі оздоблені фільтрами та механічними клапанами, за допомогою яких можна міняти рівень захисту.
  2. Активні беруші – оздоблені електронікою, завдяки чому вибірково поглинають звуки. Зокрема, такі моделі в першу чергу розраховані на блокування високочастотних та імпульсних звуків (вибухи, постріли тощо). Активні беруші для стрільби дозволяють комфортно спілкуватися навіть у гучному середовищі. Але їх треба заряджати кожні 8-140 годин.

Обираючи захисні аксесуари для вух, варто звернути увагу на їх комплектацію. Бажано, щоб вони були оздоблені спеціальним кріпленням на шолом або під каску – тоді менше ризиків їх загубити.

Інноваційні засоби захисту слуху

Для військового, який проводить багато годин у берушах, дуже важливо, щоб форма аксесуарів ідеально йому підійшла. Сьогодні є багато різних варіантів – круглі, овальні, «ялинки» тощо. Але найкращими вважаються беруші тактичні, що виготовлені індивідуально. Їх роблять за зліпками вух, завдяки чому вони з точністю відтворюють контури слухових каналів. Такі протишумові аксесуари:

  • не здавлюють вушні проходи, не натирають, не випадають;
  • комфортні у носінні, підходять для довгого використання;
  • надійно захищають від шкідливих звуків, мають шумопоглинання на рівні 30-35 дБ;
  • мають довгий термін експлуатації.

Якщо вас цікавлять індивідуальні беруші, купити у Києві їх можна на нашому сайті. Ми використовуємо якісні зліпочні маси та сучасні медичні силікони, а самі вироби друкуємо на 3D-принтері. На готові аксесуари даємо офіційну гарантію, адже впевнені у їхній якості. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Comments (1)

        • ЗСУ 13.07.2023 Відповісти

          маю вертатись на фронт і питання як довго в середньому можуть прослужити військові беруші якщо наприклад корисуватись їми тільки вночі ? і чи може якась гарантія є чи поради з використання щоб продовжити їх функціонал?

        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті