индивидуальные беруши

Ви знали, що ваші вуха постійно зазнають сильного шумового навантаження? Це може призвести до зниження слуху та інших серйозних проблем зі здоров'ям. Дізнайтеся, як уникнути цього і чим допомагають беруші!

Порушення слуху стають все більш актуальною проблемою для сучасної людини. Ми живемо у світі, де всюди нас оточують звуки, часом надто нав'язливі. Транспорт, гучна музика, гул голосів – це створює підвищене навантаження на вуха. В результаті може розвинутись нейросенсорна приглухуватість – стійке необоротне погіршення слуху. І головна проблема в тому, що вона прогресує та поступово може призвести до повної глухоти. Тому важливо захищати свої вуха від подразників, які псують слух. У цьому допоможуть беруші – маленькі, але дуже корисні аксесуари.

Чому псується слух?

Головна причина розвитку приглухуватості – це підвищене шумове навантаження. З нею стикаються мешканці мегаполісів, працівники промислових підприємств, музиканти, водії та інші категорії населення. Постійний шум негативно впливає на рецептори, розташовані у внутрішньому вусі – волоскові клітини. Поступово вони починають відмирати і при цьому не вміють відновлюватися. Якщо людина запустить цю проблему, то втрата слуху буде незворотною та прогресуючою. Саме тому приглухуватість є професійною хворобою у тих, хто працює на виробництві, будівництві, в авіації і т.д.

Також спровокувати втрату слуху можуть:

  • хронічні запальні захворювання вух;
  • інфекційні вірусні хвороби;
  • прийом ототоксичних препаратів;
  • вікові зміни у організмі;
  • спадковість.

Тому важливо захистити себе і боротися зі зниженням слуху превентивно - поки що воно ще не встигло розвинутися.

Як вберегтися від втрати слуху?

Найкращий захід профілактики – скоротити вплив шуму на ваші вуха. Зробити це можна за допомогою берушів. Це спеціальні засоби захисту від шуму, які вставляють у вуха та блокують шкідливі звуки. Завдяки цьому зменшується навантаження на слухову систему. За допомогою берушів можна попередити і зупинити приглухуватість, навіть коли вона вже почала розвиватися. Також якщо ви помітили, що чуєте гірше, ніж раніше, варто звернутися до лікаря.
индивидуальные беруши

Як вибрати беруші?

Сьогодні пропонується великий вибір цих аксесуарів. Їх роблять із різних матеріалів: воску, пінопропілену, поліуретану, силікону. Кожен з цих варіантів має свої плюси та мінуси, але найкращими вважаються силіконові аксесуари. Вони не викликають алергії, не накопичують бруд, легко миються, комфортно відчуваються у вухах і довго служать.

За цільовим призначенням розрізняють беруші для:

  • роботи;
  • сну;
  • стрільби;
  • музикантів;
  • плавання;
  • дайвінгу;
  • польотів;
  • їзди на мотоциклі.

Вони відрізняються між собою рівнем шумозаглушення. Наприклад, якщо вам потрібно в цих берушах працювати на підприємстві з підвищеним шумовим навантаженням, знадобляться моделі з максимальним захистом. Також деякі моделі можуть бути укомплектовані різними фільтрами, які блокують шум, але дозволяють чути корисні звуки.

Сьогодні на ринку зустрічаються стандартні та індивідуальні беруші. Перша категорія – це масовий продукт, який виготовляється за усередненими лекалами. Зазвичай такі вироби мають круглу або овальну форму, також бувають як «ялинки». А ось індивідуальні аксесуари роблять на замовлення, по зліпках вух. Тому вони максимально комфортні в носінні і служать довше за звичайні.

Наша компанія займається індивідуальним виготовленням берушів. Ми використовуємо 3D-технології та якісні медичні силікони. Зв'яжіться з нами, щоб замовити захисні аксесуари для вух, які допоможуть вам запобігти приглухуватості!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Коментарі (2)

        • Davidbeirm 15.06.2022 Відповісти

          а если я уже 3 месяца как стала хуже слышать? это глухота или может ещё что то быть?
          точно ничего в ушах не застряло)

          • admin 05.09.2022 Відповісти

            Тоді необхідно звернутися за консультацією лікаря сурдолога, який проведе огляд та діагностику слуху. На основі зібраної інформації наш лікар сурдолог зможе допомогти Вам вирішити Ваше питання зі слухом. За посиланням, Ви можете знайти найближчий та найзручніший центр для запису на консультацію https://beryshi.com.ua/kontakti/

        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті