Навіщо потрібні беруші для дітей у літаку

беруши для детей
Навіщо потрібні беруші для дітей у літаку

Плануючи поїздку з дитиною, важливо подбати, щоб вона була комфортною та безпечною для малюка. Особливо якщо ви збираєтеся летіти – діти не дуже добре переносять авіаперельоти. У результаті починають вередувати, плакати, заважають батькам та іншим пасажирам. А все тому, що їм фізично некомфортно і причиною може бути банальна закладеність у вухах, нудота та інші проблеми. На щастя, все це вирішується досить легко – якщо використати спеціальні беруші для дітей у літаку, то ваш рейс пройде набагато спокійніше та комфортніше.

Навіщо дітям потрібні беруші у літаку?

Коли літак змінює висоту, всі пасажири помічають дещо дискомфортні відчуття:

  • вуха закладає;
  • голова злегка крутиться і може боліти;
  • пульс стукає у скронях;
  • турбує нудота.

Все це пов’язано з тим, що при авіаперельоті виникає перепад внутрішнього та зовнішнього тиску. І наші вуха, особливо барабанна перетинка, на нього реагують – звідси й закладеність.беруши по слепку

Діти переносять це особливо чуйно, у них всі описані відчуття набагато гостріші. Це пов’язано з тим, що органи слуху вони лише формуються, тому досить тендітні і чутливі. Ось чому важливо використовувати беруші, щоби не закладало вуха в літаку у дитини.

Ще одна проблема, яка часто виникає у батьків малюків на борту – дитина стає неспокійною. Його лякають різкі звуки – гул мотора, розмови інших пасажирів і т.д. У результаті малюк вередує, не може заснути, плаче. Беруші до польоту допоможуть вирішити ці проблеми. Вони приберуть шумове навантаження і дитина зможе спокійно відпочити в дорозі. Дивно, як ці маленькі та прості аксесуари здатні зробити подорож з дитиною у літаку набагато комфортніше!

Що буде, якщо не використовувати дитячі беруші у літаку?

Якщо не подбати про захист крихких дитячих вух перед поїздкою, можливі неприємні наслідки:

  • малюк відчує сильну закладеність та біль у вухах під час польоту;
  • є ризик мікротравм і навіть перфорації барабанної перетинки та інших тканин слухової системи;
  • якщо у вухах є скупчення сірки, можуть утворитися пробки;
  • можливі запальні захворювання вух, носа чи горла.

Часто закладеність у вухах, що з’явилася під час перельоту, не сходить у малюків кілька днів після приземлення. І якщо вчасно не звернути на це уваги, то може розвинутись отит та інші запалення. Тому важливо перед злетом вставити дитині у вуха спеціальні беруші від перепаду тиску – тоді подорож пройде приємно та спокійно.

Як вибрати відповідні аксесуари для дитячих вух

Перш за все, потрібно дивитися на матеріал – він повинен бути приємним на дотик і гіпоалергенним, в той же час мати гарне шумоприглушення. Чудово під ці критерії підходить медичний силікон – беруші з нього рекомендовані для дітей. Також важливо враховувати форму та розміри виробу – воно не повинно стискати вушні канали, завдавати дискомфорту, випадати з вух.

У цьому плані оптимальним рішенням будуть індивідуальні беруші, які виготовляються по зліпках вух. Вони повторюють форму слухових каналів, тому забезпечують максимальний комфорт. При цьому надійно блокують шум та скидають тиск, чим значно полегшують політ дітей літаком.

Замовити ці аксесуари можна на нашому сайті. Ми пропонуємо широкий вибір варіантів: беруші для немовлят у літак, а також для старших дітей. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом, щоб зробити замовлення!

Навігація по сторінці:

Задати питання

Напишіть намМаєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

Напишіть намМаєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

Напишіть намНапишіть нам
Поділитися цією публікацією

Залиште коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *