будова вуха

Одна з найчастіших причин, через яку розвиваються порушення слуху – надмірне акустичне навантаження. Тобто постійний вплив шуму в транспорті, на роботі і навіть вдома. Все це створює надмірну напругу слухових рецепторів, які знаходяться у внутрішньому вусі і називаються волосковими клітинами. І коли їм доводиться часто справлятися з подібними навантаженнями, вони починають відмирати. Саме тому лікарі радять використовувати беруші від шуму для профілактики розвитку приглухуватості. Розповідаємо, як їх правильно вибрати, та які беруші краще пригнічують шум!

Кому знадобиться захист для вух

Протишумові заглушки для вух потрібні людям, які:

  • працюють на промислових підприємствах з високим рівнем акустичного навантаження;
  • професійно займаються стрільбою;
  • водять мотоцикл;
  • працюють у авіації, на залізниці та інших транспортних підприємствах;
  • живуть у галасливих місцях – поруч із жвавою трасою, заводом, нічним клубом, будівництвом тощо.

Якщо хоч один із цих факторів у вас збігся – варто подбати про захист для вух. Але для цього важливо правильно вибрати якісні беруші, які не пропускають звуку. Як це зробити? Ось кілька порад!

Порада 1 – дивіться на матеріал

Захисні аксесуари для вух роблять із воску, поролону, пінопропілену, силікону і навіть вати. Кожен із цих складів по-різному поглинає звуки. Наприклад, пінисті матеріали непогано згладжують гучні звуки, роблять їх м'якшими. Але через пористу структуру вони швидко накопичують бруд, який неможливо прибрати. Тому термін їхньої дії обмежений.

Вата як захист для вух – на сьогоднішній день уже минуле століття. Вона некомфортно відчувається у вухах і може використовуватися повторно. Воскові беруші зручніші за рахунок того, що набувають потрібної форми, нагріваючись від тепла тіла. Також вони непогано пригнічують шум, але є одноразовими, оскільки їх не можна мити.

Найпрактичнішим і найзручнішим варіантом сьогодні вважаються силіконові беруші. Вони добре допомагають проти шуму, при цьому не викликають дискомфорту та роздратування у вухах, легко очищаються і довго служать.

Порада 2 – враховуйте рівень шумоподавлення

Влияние шумаЦей показник часто маркують на упаковці як SNR. Він відображає, наскільки децибел беруші можуть зменшити гучність шуму. Чим вище у вас акустичне навантаження, тим більше має бути цей показник. У цілому нині, стандартні беруші для зменшення шуму знижують звук на 30-40 дБ. Але якщо вам потрібний сильніший захист, можна виготовити аксесуари на замовлення. Індивідуальні моделі виготовляються під запити користувача та забезпечують максимальне зменшення шуму.

Порада 3 – замовляйте беруші індивідуально

Зі стандартними аксесуарами для захисту слуху ви напевно добре знайомі – вони продаються в аптеках та магазинах. Чим від них відрізняються індивідуальні? Тим, що їх роблять по зліпках вух. В результаті готові вироби точно повторюють форму вушних каналів і ідеально прилягають до їх стін.

Замовник отримує якісні та зручні беруші, які:

  • комфортно відчуваються усередині слухових проходів;
  • надійно захищають від дії шуму;
  • легко відмиваються від сірки та бруду, швидко висихають;
  • служать не один рік.

Купити захисні засоби для вух за індивідуальними мірками можна на нашому сайті. Ми використовуємо якісні медичні силікони та 3D-технології для їх виготовлення. Також ми маємо широкий вибір стандартних аксесуарів від шуму. Щоб вибрати відповідний варіант, зв'яжіться з нами – ми підкажемо, які беруші краще. Замовлення можна зробити по телефону або онлайн, готові вироби видаємо особисто, а також відправляємо по всій Україні.

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Коментарі (2)

        • mikolaaa 14.06.2022 Відповісти

          постійно болять вуха після роботи, в мене там трохи шумно, то краще до ЛОР лікаря чи відразу беруші замовляти?
          підскажіть

          • admin 05.09.2022 Відповісти

            В наших центрах Ви можете отримати консультацію ЛОР лікаря та замовити якісні біруші, які допоможуть Вам звільнитися від головного на вушного болю після роботи. За посиланням, Ви можете знайти найближчий та найзручніший центр для запису на консультацію https://beryshi.com.ua/kontakti/

        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті