кастомные насадки для наушников

Часто користуєтесь навушниками? Тоді вам потрібно подбати про догляд за ними – особливо за насадками, які легко накопичують бруд. Дізнайтеся, чому важливо чистити амбушюри і як це потрібно робити!

Внутрішньоканальні навушники зазвичай йдуть у комплекті зі спеціальними насадками – амбушюрами. Вони відповідають за щільність прилягання і роблять носіння аксесуарів більш комфортним. Сьогодні виробники пропонують навушники з різними амбушюрами - силіконовими, пінними, велюровими і т.д. і напевно багато хто з вас помічав, що ці насадки швидко накопичують сірку і бруд. Тому при використанні навушників важливим є правильний догляд за амбушюрами. Розповідаємо як його організувати!

Навіщо треба доглядати насадки для навушників

Амбушюри досить швидко накопичують забруднення. Коли вставляємо навушники в слухові канали, на них налипає вушна сірка. А коли виймаємо та зберігаємо, наприклад, на тумбочці, то вони покриваються пилом. І потім, коли ми знову вставляємо їх, всі ці забруднення опиняються в наших вухах. У результаті підвищується ризик подразнення, алергії, сірчаної пробки або запалення. Тобто при неправильному догляді брудні амбушюри можуть провокувати вушні хвороби. Тому їм потрібне регулярне чищення.

Основні правила догляду

  • Намагайтеся не зберігати навушники відкрито – краще використовуйте захисний чохол або футляр.
  • Тримайте ці аксесуари поза доступом до дітей та тварин.
  • Іноді очищайте амбушюри від пилу, сірки та забруднень.
  • Перед чищенням завжди знімайте насадки з навушників.

Особливості чищення

Давайте розберемося, як мити амбушюры. Процес їх чищення може відрізнятися залежно від матеріалу виготовлення. Деякі насадки очищаються легше і менше накопичують бруд, інші схильні до забруднення погано відмиваються. Тому при виборі насадок зважайте на ці нюанси.

Перше, що треба знати: всі без винятку амбушюри миються окремо від навушників. Тобто перед чищенням їх треба зняти. А все тому, що всередині головок навушників є тонка електроніка, яка може вийти з ладу під дією вологи або миючих засобів.

Давайте розберемося, як очищаються насадки з різних матеріалів:

Кастомные насадки для наушников

  • Пінні амбушюри – найдешевші, але найгірше піддаються чищенню. Вони виготовлені зі спіненого матеріалу, в якому дуже багато мікропор. І ці пори добре накопичують бруд, а дістати його звідти складно. До того ж, через пористу структуру ці вироби швидко накопичують вологу і набухають, а сохнуть досить повільно. Тому буквально 2-3 мийки - і їх час викидати.
  • Велюрові амбушури - використовуються в основному для накладних навушників. Вони дуже комфортні в носінні, але швидко впитують забруднення і погано піддаються миттю. Такі насадки краще очищати спеціальними засобами.
  • Силіконові амбушюри – найгігієнічніші та витриваліші. Такі насадки не накопичують бруд - сірка і пил з них легко зісковзує навіть при звичайному протиранні серветкою. Мити їх також легко, вони не набухають від води, добре очищаються і швидко сохнуть.

Найкраще піддаються очищенню кастомні насадки для навушників. Вони виготовляються по зліпках вух із преміальних медичних силіконів. Тому вони не притягують забруднення та легко миються. Замовити їх можна на нашому веб-сайті.

Чищення амбушюр навушників може проводитись 3-ма способами:

  • Сухий спосіб – просто протріть поверхню серветкою, у тому числі зсередини. Цей варіант підходить для силіконових та велюрових насадок.
  • Мокрий – вироби потрібно промити під проточною водою, при сильному забрудненні можна попередньо замочити в мильному розчині. Так можна мити пінні та силіконові насадки.
  • Хімічний – за допомогою спеціальних спреїв, пінок та інших засобів. Їх потрібно нанести на амбушюри, потім протерти сухою серветкою.

У нас на сайті можна замовити індивідуальні насадки для навушників, які комфортні в носінні, практично не забруднюються, легко миються і довго служать. Наші амбушюри максимально прості у догляді!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті