Беруші – корисні аксесуари для захисту вух від шуму, води, пилу та інших подразників. Але користь від них буде лише у тому випадку, якщо вони правильно підібрані. Досить багатьом доводиться стикатися з тим, що час від часу беруші вилазять із вух або, навпаки, «сидять» у них дуже щільно. Розповідаємо, які проблеми можуть виникнути при використанні цих аксесуарів, чим вони небезпечні, і як цього уникнути!
Популярні проблеми при використанні берушів
Якщо засоби захисту вух підібрані неправильно або їхня якість залишає бажати кращого, можуть виникнути такі ситуації:
- Беруші не тримаються у вухах – це означає, що їх розмір менший за діаметр ваших слухових каналів. У цьому випадку вони постійно зміщуватимуться і випадатимуть. При цьому беруші не зможуть забезпечити вам достатній захист від шуму та інших подразників – оскільки не прилягають до стін вушних проходів та пропускають звуки. Також є ризик випадково їх втратити – наприклад під час плавання, бігу та інших фізичних навантажень.
- Беруші не вставляються - це означає, що вони надто великі в порівнянні з вашими вушними каналами. І навіть якщо вам вдасться із зусиллям їх вставити, в процесі носіння це принесе багато незручностей. Такі беруші тиснуть на стінки слухових проходів і натирають їх, це призводить до порушення кровообігу та може спровокувати запальні процеси, зниження слуху та інші проблеми. Тому якщо беруші не влазять у вуха вільно, не потрібно прикладати сили, щоб їх вставити.
- Беруші подразнюють шкіру слухових каналів - швидше за все, вони виготовлені з матеріалу, який вам не підходить і викликає алергію. Якщо носити такі аксесуари надто довго, можуть розвиватися запальні захворювання зовнішнього вуха.
Іноді буває так, що спочатку беруші комфортні в носінні, але з часом зношуються і стають тоншими або втрачають форму. У такому разі вони нещільно тримаються у вухах і починають зміщуватися чи випадати. Особливо це відбувається з дешевими неякісними берушами. Тому важливо правильно вибрати їх.
Як вибрати підходящі беруші
Купуючи аксесуари для захисту вух, потрібно дивитися на форму, матеріал та цільове призначення. Вони бувають круглими, овальними, у вигляді «грибків», а також контурами слухових каналів. Цей параметр досить індивідуальний – кожна людина має свої критерії зручності. Але якщо беруші зроблені по зліпках вух, то триматимуться досить щільно.
Що стосується матеріалу, то найчастіше використовуються:
Вироби з пінистих матеріалів коштують недорого і зручні у носінні. Але згодом вони деформуються, стоншуються, і беруші випадають із вух. Пластичні матеріали на кшталт воску та термосилікону зручні тим, що самі приймають потрібну форму та добре тримаються у вухах. Але їхній мінус у тому, що вони швидко забруднюються і не розраховані на довге використання. Тому листовий медичний силікон вважається найкращим варіантом.
Безпрограшний варіант - індивідуальні беруші, зроблені по зліпках вух. Вони точно повторюють форму слухових каналів користувача, тому їх зручно носити – ці вироби міцно тримаються всередині, але при цьому не здавлюють вухо. При цьому форму тримають ідеально, не деформуються навіть за тривалої експлуатації – їх можна використовувати кілька років. Все тому, що під час виготовлення використовуються преміальні медичні силікони. Замовити такі беруші можна на нашому сайті. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше та записатися на зліпок!
Навігація по сторінці:
Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!