Беруші для плавання

Останнім часом приглухуватість у молоді стає дедалі більше поширеною проблемою. Кількість підлітків, дітей та молодих людей, що мають проблеми зі слухом, зростає з кожним роком. Тому батькам варто подбати про це заздалегідь, адже в більшості випадків цієї проблеми можна уникнути. Давайте розберемося, які небезпечні фактори можуть провокувати підліткову приглухуватість, як це вчасно виявити, що робити для профілактики, та як підібрати захист слуху у молодих людей.

Небезпечні місця та фактори для слуху підлітків

Більшість дітей підліткового віку живуть доволі активне насичене життя: з наполегливим навчанням, спортивними тренуваннями, гуртками та вечірками. Але на слуху це може бути небезпечним. Підлітки часто знаходяться під впливом гучних звуків, що можуть спровокувати шумові травми. Найпоширеніші місця, де підлітковий слух піддається найбільшим випробуванням:

  1. Школа – це необхідний заклад для навчання та розвитку дитини. Але не слід забувати, що там може бути доволі шумно. Особливо в коридорах під час перерви. Тому в ці моменти варто подбати про захист слуху.
  2. Спортивні секції – доволі часто пов’язані з підвищеним шумовим навантаженням та іншими негативними впливами. Наприклад, якщо підліток ходить до басейну, варто використовувати спеціальні засоби захисту органів слуху, щоб до них не потрапляла вода.
  3. Університет – у вестибюлях під час перерви буває доволі гучно. До того ж студенти часто беруть участь у різних заходах, пов’язаних з музичними концертами, публічними виступами. Все це вимагає захисту слуху, тож варто придбати беруші для молодих.
  4. Дискотеки – підлітки та молоді люди полюблять танцювати й розважатися у нічних клубах. Музика в таких місцях зазвичай грає дуже гучно, що може спровокувати проблеми зі слухом.

Особливості перевірки слуху в молодих людей

В підлітковому віці слух стає дуже вразливим, бо структури вуха можуть бути ще не до кінця сформованими, а навантаження на них наростає. До того ж, підлітки не усвідомлюють всієї небезпеки шуму – зокрема, люблять слухати гучну музику в навушниках. Тому потрібна регулярна перевірка слуху 1-2 рази на рік. Діагностика проводиться методом тональної порогової аудіометрії, що дозволяє оцінити пороги чутливості до звуків на різних частотах. Якщо виявлені порушення слуху, підлітку рекомендують використовувати слухові апарати.беруши для підлітків

Засоби захисту слуху для підлітків

Отоларингологи радять в умовах підвищеного шумового навантаження використовувати беруші для підлітків. Це втулки, що вставляються у вуха й блокують гучні звуки. Але підбирати їх у підлітковому віці дуже складно, адже дитячі моделі вже можуть випадати з вух, а дорослі – тиснути. Тому краще замовити індивідуальні беруші на нашому сайті. Ми виготовляємо їх за зліпками вух, з якісних матеріалів, використовуючи 3D-технології. Завдяки цьому вони забезпечують максимальний комфорт і функціональність.

Профілактика порушень слуху в дітей та підлітків

Уникнути розвитку приглухуватості допоможуть:

  • правильне харчування – важливо ввести до раціону підлітка більше свіжих фруктів, овочів, а також продуктів, багатих на Омега-3 (жирних сортів риби);
  • гігієна та догляд за органами слуху – варто відмовитись від використання вушлих паличок та регулярно протирати вуха смоченими у воді ватними дисками;
  • захист слуху за допомогою берушів.

Зв’яжіться з нами, щоб замовити якісні беруші для школи або спортивних секцій та інших активностей вашої дитини!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті