Беруші для віддаленої роботи

индивидуальные беруши
Беруші для віддаленої роботи

Працюєте віддалено? Тоді вам знадобляться беруші. Дізнайтеся, як захиститись від шуму, щоб спокійно працювати вдома!

Пандемія та карантинні обмеження помітно змінили наше життя. Багато підприємств перейшли на віддалений режим роботи, і працівникам доводиться виконувати свої обов’язки в домашніх умовах. Це не завжди буває легко, особливо якщо одночасно вдома працюють інші члени сім’ї, плюс діти сидять на карантині. Давайте розберемося, як працювати із дому ефективно та плідно, і чим в цьому допоможуть беруші!

Чому буває складно працювати із дому?

З одного боку, у віддаленій роботі є свої принади. Не потрібно вранці штовхатися у переповненому транспорті та витрачати купу часу на дорогу. А це означає, що можна поспати довше або зранку приділити час якимось іншим важливим справам. Але з іншого боку, працювати в домашніх умовах досить непросто. То члени сім’ї відволікають якимись питаннями чи розмовами. То сусіди за стінкою включають дриль чи гучну музику. Все це страшно відволікає та заважає зосередитися. У результаті після такого напруженого робочого дня людина розуміє, що майже нічого не встигла, але при цьому страшенно втомилася.

Як ізолюватися від шуму у домі?

Щоб сконцентруватися на роботі, потрібно якомога відгородитися від сторонніх звуків. Зробити це можна за допомогою берушів. Ці невеликі вкладки вставляються у вуха та блокують шум. Завдяки цьому у людини з’являється можливість зосередитись на своїх думках і не відволікатися.

Не менш важливо поговорити зі своїми домочадцями. Постарайтеся донести до них, що не варто відволікати вас, поки ви працюєте. Попросіть їх не звертатися безпосередньо до вас, коли ви напружено щось пишите в комп’ютері, а написати повідомлення в месенджер. Ви прочитаєте його, коли у вас буде вільна хвилина. Найскладніше, звичайно, донести це дітям. Але вихід можна знайти: складіть графік карантинних буднів так, щоб ви з ними одночасно були чимось зайняті. Наприклад, поки ви робите, вони проходять свої уроки, роблять завдання.

Які беруші краще вибрати для дому?

Сьогодні асортименти цих аксесуарів досить широкий. Є навіть спеціальні беруші для роботи, але вони скоріше розраховані для використання на виробничих підприємствах. Для віддаленої роботи цілком підійдуть звичайні беруші, які використовуються для сну. Вони досить добре захищають від шуму у побутовій обстановці та розраховані на довге носіння протягом робочого дня. До того ж їх можна використовувати і вночі, особливо якщо живете в шумному місці – і тоді від них буде подвійна користь.

Підбираючи беруші, необхідно дивитися на матеріал виробництва. Вони бувають:

  • з пінистих матеріалів – поролонові пінополіуретанові тощо;
  • воскові;
  • силіконові.

Сьогодні одним з найкращих матеріалів вважається силікон, оскільки він не викликає алергії та роздратування, комфортно відчувається у вухах, легко миється та довго служить.

Крім стандартних моделей, які продаються в аптеках та магазинах, бувають також індивідуальні беруші. Їх роблять по зліпках вух, а потім відливають заготовку та друкують на 3D-принтері. Такі аксесуари точно повторюють форму слухових каналів свого власника, тому носити їх дуже зручно. Вони не тиснуть, не натирають і при цьому відмінно поглинають звуки, що заважають. Це оптимальний варіант для тих, хто працює на віддаленій роботі. Замовити такі беруші можна на нашому сайті – ми використовуємо сучасні технології та якісні медичні силікони.

Навігація по сторінці:

Задати питання

Напишіть намМаєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

Напишіть намМаєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

Напишіть намНапишіть нам
Поділитися цією публікацією

Залиште коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *