беруши фото

Під час плавання, пірнань або просто купання у вушний канал може потрапити вода. Це спричиняє певний дискомфорт і може призвести до розвитку патологій. Річ у тім, що надлишок вологи порушує природну мікрофлору вуха й розбавляє вушну сірку. Тому варто захищати вушний прохід від потрапляння води. Розберімось, чому це важливо та як це краще зробити!

Як зрозуміти, що у вухо потрапила вода

Багато кому добре знайоме відчуття води у вусі – воно проявляється у вигляді важкості та закладеності. Доволі часто при цьому погіршується слух та непокоїть шум у вусі. Також людину може непокоїти відчуття тиску, розпирання та навіть болю у вусі.

Що робити, якщо у вуха потрапила вода:

Якщо у вас заклало вухо, але не болить, ось декілька порад, як полегшити свій стан:

  • ляжте на бік закладеним вухом вниз та потрібно полежати 10-15 хвилин, при цьому можна зробити кілька ковтальних рухів – це полегшить вихід води;
  • Якщо вищезазначений крок не допоміг, залиште вухо у такому ж положенні. Додатково натисніть на козелок (невеликий виступ перед входом в слуховий прохід) вуха. Таким чином утвориться  вакуум і вода самостійно підтягується ближче до виходу;

Чого не можна робити при потраплянні води до вуха:

  • використовувати ватні палички чи інші гострі предмети, намагаючись прочистити вухо – це може призвести до пошкодження барабанної перетинки та за наявності сірчаної пробки - просунути її глибше.
  • трясти головою, намагаючись позбутися води – це нічого не дасть;
  • хлопати рукою по вуху - це може призвести до травмування барабанної перетинки;

Що робити, коли після води вухо заклало і болить

Якщо у вас заклало і болить вухо й підвищилася температура – це тривожні ознаки, що вказують на розвиток запального процесу. Єдине правильне рішення в такій ситуації – звернутися до лікаря. Особливо це необхідно, якщо такі симптоми тривають вже не один день, є виділення крові або гною з вушних каналів. Зокрема, якщо болить вухо в дитини – в такому разі краще не гаяти часу та записатися до ЛОРа терміново.після води вухо заклало і болить

До чого може призвести потрапляння води у вуха

Перш за все, надлишок вологи призводить до набухання вушної сірки. Через це в слуховому каналі може утворитися сірчана пробка, яку складно буде видалити власноруч. До того ж вологе середовище є сприятливим для розмноження інфекції. Тому якщо вчасно не видалити воду з вуха, може розпочатися запальний процес.

У будь-якому разі, запалення вуха – це небезпечна патологія, що може спровокувати серйозні наслідки. Зокрема, у запущених випадках в пацієнта прогресує зниження слуху. Краще взагалі не допускати цього й використовувати захисні засоби від потрапляння води.

Чим допоможуть беруші для захисту вух від води

Беруші – це невеличкі втулки, що вставляють у вушні канали, міцно закупорюючи їх. Це блокує доступ для вологи, пилу та інших шкідників, зокрема, забезпечує захист слуху від шуму. Лікарі радять використовувати спеціальні беруші для вух від води дітям та дорослим, які ходять до басейну, люблять плавати у водоймах, займатися серфінгом, дайвінгом та іншими водними видами спорту.

Замовити беруші можна на нашому сайті. Ми виготовляємо їх за зліпками вух з якісних матеріалів, використовуючи 3D-технології. Завдяки цьому готові аксесуари міцно прилягають до стінок слухових каналів, не пропускаючи воду, при цьому комфортно відчуваються всередині. Запишіться на зліпок прямо зараз!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    НАПИСАТИ

      Напишіть нам







        Напишіть нам









        Залиште коментар

        Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

        Схожі

        статті