Беруші – це аксесуари, що вставляються у вуха та блокують потрапляння туди гучних звуків, води та інших подразників. Їх основне призначення – захист слуху, адже вплив шуму, вологого середовища, бруду шкідливий для вух. Та щоб ефект від берушів був дійсно відчутним, важливо знати правила підбору та використання цих аксесуарів. Тож давайте з’ясуємо, як вставляти беруші, та яку користь вони можуть принести при грамотній експлуатації.

Навігація по сторінці:

Основні види берушів

Сьогодні асортимент цих аксесуарів просто величезний, вони відрізняються за формою, матеріалом, цільовим призначенням. Беруші можуть бути виготовлені з поролону, пенопропілену, воску, силікону. Їх роблять у форму круга, овалу, «ялинки» тощо. Але краще за все захищають слух та вуха індивідуальні беруші, виготовлені за зліпками вух – за рахунок щільного розміщення та точного відтворення контурів слухових каналів.индивидуальные беруши фото

Наскільки корисні засоби захисту слуху

Якщо правильно використовувати беруші, користь від них буде доволі помітною. І найголовніше – це захист вух від шуму та гучних звуків. Завдяки цьому вдається вберегтися від акустичних травм та перенапруження органів слуху. А це основні причини розвитку набутої приглухуватості.  Також деякі з них можна використовувати для захисту від води під час плавання. Вологе середовище небезпечно для вух, оскільки розбавляє сірку й сприяє розмноженню бактерій, що провокують запальні процеси. За допомогою берушів цього можна уникнути.

Як правильно одягати беруші

Перше й найголовніше правило – відкривати та вставляти їх чистими руками. Решта залежить від того, з якого матеріалу вони зроблені. Наприклад, для берушів з пінистих матеріалів алгоритм такий:

  1. Необхідно стиснути вушну вкладку між вказівним та великим пальцями та скрутити її в канат – так вона стане тоншою й легко пройде у слуховий канал.
  2. Візьміться рукою за вушну раковину зверху й злегка потягніть вгору й назад.
  3. Обережно вставте вкладку у вушний канал – за 20-30 секунд вона сама розпрямиться.

Як правильно вставляти беруші з воску або пластичного силікону? Це максимально легко – достатньо просто трохи потримати їх у руках, щоб вони нагрілися від тепла тіла та стали м’якішими. Потім надати їм форму конуса, вставити затичку в слуховий канал та чекати її пристосування до його форми. Вона сама прийме потрібний контур.

Якщо у вас є беруші з листового силікону у форму «ялинки» або «грибочка», їх просто вставляють у вухо круговими рухами. Але найпростіше вдягати індивідуальні беруші, виготовлені за вушними зліпками. Треба лише трохи потягнути вухо за раковину вгору й назад і вставити заглушку – вона сама «сяде», як треба.

Купити індивідуальні беруші в Києві можна на нашому сайті. Ми робимо їх на замовлення з використанням якісних матеріалів та 3D-технологій. Тому тут ви отримаєте практичні та зручні аксесуари слуху, що забезпечують максимальний захист, комфортні у носінні та довго служать. Зв’яжіться з нами, щоб записатися на зліпок!

Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

    Напишіть нам







      Напишіть нам









      Залиште коментар

      Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

      Схожі

      статті