Які бувають беруші

Які бувають беруші

Які бувають беруші

Беруші для сну

Для продуктивності і ясного розуму не протязі дня нам потрібен здоровий сон вночі. Але далеко не всім він дається легко. Особливо складно заснути, якщо за стінкою шумлять сусіди, а з вулиці доносяться крики або гул транспорту. Відсутність нормального сну через сторонні звуки не тільки викликає дискомфорт, а й може стати причиною більш серйозних проблем:

 • головного болю
 • підвищення артеріального тиску
 • зниження слуху
 • дратівливості
 • погіршення концентрації
 • стомлюваності
 • хронічного стресу

Всього цього можна уникнути, якщо використовувати спеціальні беруші для сну. Вони не тільки допомагають «вимкнути» сторонні звуки, що заважають спати, а й захищають вуха від пошкоджень і зниження слуху. Також завдяки їм в вушні канали не потрапляють забруднення і інфекції, здатні спровокувати запальні процеси та інші захворювання вух.

Шумоізоляційні беруші уможливлюють сон навіть у жвавій галасливій обстановці. Вони не пропускають крики, хропіння, музику, звуки дрилі за стіною. З ними зручно подорожувати.

Беруші для сну виготовляються за індивідуальним зліпком вуха майбутнього носія. При цьому використовуються гіпоалергенні м’які матеріали надійних німецьких виробників і технології 3D-моделювання. За рахунок цього вони комфортно відчуваються в вухах всю ніч і дозволяють спати в будь-якому положенні – навіть на боці.

Беруші для стрільби

Мисливцям, а також тим, чия діяльність пов’язана з вогнепальною зброєю, знадобляться беруші для стрільби. Вони надійно захищають слухову систему від гучних звуків, що видаються під час пострілу. Ці вкладиші зручної форми оснащені спеціальним клапаном, який вибірково поглинає  шуми. Вони пригнічують звуки, гучність яких перевищує 85 дБ. При цьому людську мову та  інші корисні сигнали чути добре!

Як відомо, гранично допустимою гучністю для людського вуха є 85 дБ. Однак звуки пострілів значно її перевищують, піддаючи слухову систему сильному перевантаженню. У процесі стрільби видаються шуми і вібрації, які можуть пошкодити структури вуха. В результаті у стрільців досить частими проблемами є:

 • Головні болі
 • Розлади слуху
 • Порушення артеріального тиску
 • Підвищена стомлюваність
 • Слабка концентрація уваги
 • Стрес
 • Дратівливість

идивидуальные берушиТому рекомендується використовувати шумоізоляційні беруші при стрільбі в тирі, на полігоні, а також під час полювання. Вони допоможуть уникнути пошкоджень вуха,які провокують необоротне падіння слуху. Також ці аксесуари захищають вушні канали від пилу, перешкоджають різним захворюванням органів слуху.

Вогнепальна зброя здатна видавати звукові навантаження до 150 дБ. Захиститися від неї допоможуть шумоізоляційні беруші. Вони оснащені спеціальними фільтрами, які дозволяють домогтися виборчого зниження гучності. В результаті відсікаються тільки гучні і дискомфортні для вуха звуки. А людську мову ці беруші пропускають нормально. Це особливо зручно у військових умовах та інших ситуаціях, що вимагають особливих заходів безпеки.

Крім надійного шумозаглушення, беруші для стрільби забезпечують хорошу вентиляцію вушних каналів. Вони приємно відчуваються всередині і зручні в носінні, підходять для багаторазового використання.

Індивідуальні беруші для байкерів-мотоциклістів

Від шуму мотора і свисту вітру на великій швидкості надійно захистять беруші для мотоциклістів. Вони мають високий рівень шумоізоляції і щільно утримуються у вусі. За допомогою цих аксесуарів байкер захищений від дискомфортних звуків, але при цьому вільно контролює дорожню ситуацію.

Для виготовлення цих берушей використовується гіпоалергенний еластичний силікон. Роблять їх за індивідуальним зліпком майбутнього носія з застосуванням технології 3D-моделювання. В результаті вдається домогтися виборчого шумозаглушення – згладжуються лише звуки високих частот, шкідливі для вух. Їх гучність знижується в середньому на 30 дБ. Беруші для байкерів відсікають шуми, при цьому сигнали інших авто, музику та інші корисні звуки чуються нормально.

Під час використання мототранспорту створюється надмірне шумове навантаження на вуха. Це може призвести до різних проблем:

 • зниженню слуху
 • погіршення самопочуття
 • стресу
 • головного болю
 • складнощів з концентрацією уваги
 • гіпертонії

Беруші для мотоциклістів допомагають захиститися від пошкоджень органів слуху, придбаної глухоти і різних захворювань вух, викликаних попаданням пилу і поривів вітру у вушний канал. Ці аксесуари відрізняються багаторазовим використанням і не мають вікових обмежень. Їх можна застосовувати як дорослим, так і дітям, які захоплюються мотоспортом.

Для того, щоб беруші для байкерів прослужили довго, потрібно забезпечити їм ретельний догляд. Важливо очищати їх від сірки і забруднень після кожного використання. Це запобіжить скупченню бактерій, що провокують потрапляння інфекції в вушної канал та запальним процесам.

Щоб замовити індивідуальні беруші запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультаціюЩоб замовити індивідуальні беруші запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультаціюПоділитися цією публікацією

Залиште коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *


×