Які беруші краще

беруши
Які беруші краще

Хочете купити найкращі беруші, які будуть комфортно відчуватися у вухах і служать не один рік? Дізнайтеся, як їх правильно обрати!

Більшість людей навіть не замислюються про те, які беруші краще використовувати. Вони просто купують перші-ліпші в магазині або аптеці. Найчастіше це так звані універсальні вушні затички, які коштують недорого і підходять усім. Мало хто знає, що до вибору берушей варто підходити відповідально, придивляючись до матеріалу, рівня шумопоглинання й інших параметрів. Адже від цього залежить здоров’я ваших вух. Розповідаємо, як обрати кращі беруші, і де їх купити!

Кому потрібні беруші

Захисні аксесуари для вух знадобляться людям, які:

 • чуйно сплять;
 • подовгу знаходяться в галасливій обстановці;
 • займаються плаванням або дайвінгом;
 • часто літають літаками.

Існують різні види берушів, залежно від призначення. Одні заглушають гучні звуки, інші захищають вуха від води, треті вирівнюють тиск. Тому обираючи ці аксесуари, потрібно чітко розуміти, де і коли ви плануєте їх використовувати.

Які беруші краще?

На це питання немає універсальної відповіді. Отоларингологи радять підбирати ті беруші, які краще підходять саме вам. Сьогодні доступний величезний вибір варіантів. Не варто брати одну пару берушів на всі випадки життя. Краще придбати кілька різних, залежно від ситуацій, в яких ви будете їх використовувати.индивидуальные беруши

Кращі беруші для вас

При підборі захисних аксесуарів для вух потрібно враховувати матеріал виготовлення, цільове призначення і рівень шумоізоляції.

Матеріал

Найчастіше для виготовлення берушів використовують:

 • пенопропілен – недорогий пористий полімер, який легко приймає потрібну форму, але служить недовго;
 • віск – природний матеріал, який має високу пластичність і підлаштовується під форму слухового каналу;
 • силікон – гіпоалергенний і міцний матеріал, який комфортно відчувається, легко очищається і довго служить.

Останнім часом найчастіше застосовується силікон – через оптимальне поєднання ціни та якості. Але не можна сказати, що силіконові беруші кращі. Тут все дуже індивідуально і залежить від відчуттів користувача.

Спосіб використання

Сьогодні виробники пропонують багато різних типів берушів залежно від цільового призначення. Одними з найпопулярніших є спальні. Вони приглушують заважаючі звуки і допомагають спокійно заснути і спати всю ніч без пробуджень. Щоб вибрати кращі беруші для сну, потрібно дивитися на їх матеріал і форму. Важливо, щоб вони були зручними, що не пригнічували і не натирали слухові канали. Адже вам доведеться проводити в них всю ніч. Також важливо враховувати навколишнє оточення, в якому ви спите. Наприклад, якщо поруч постійно хтось хропе, потрібно брати найкращі беруші від хропіння – з високим рівнем шумозаглушення.

Також популярні беруші для:

 • плавання;
 • дайвінгу;
 • роботи в умовах шуму;
 • будівництва;
 • стрільби;
 • їзди на мотоциклі;
 • узикантів;
 • польотів.

Шумоізоляція

Людей, які постійно стикаються з високим шумовим навантаженням, турбує питання: які беруші краще від шуму? Щоб правильно обрати ці захисні засоби, потрібно дивитися на їх рівень шумозаглушення. Є 2 показника:

 1. SNR – рівень шумозаглушення, який використовують європейські виробники берушів.
 2. NRR – коефіцієнт зниження шуму в берушах, вироблених в США.

Чим сильніше рівень зашумленности, тим вище повинні бути ці показники. Для роботи на галасливих підприємствах краще використовувати вироби з NRR не менше 33 дБ або SNR 29 дБ.

Де можна купити найкращі беруші

Ламаєте голову, які беруші краще купити? Наші фахівці можуть у цьому допомогти. Ми робимо індивідуальні вушні заглушки по зліпкам слухових каналів. Їх ергономічна форма допоможе поліпшити комфорт носіння – вироби не випадають із вух, але і не здавлюють їх. За рахунок використання сучасних якісних матеріалів і 3D-технологій нам вдається виготовити для своїх клієнтів зручні, функціональні і довговічні захисні засоби для вух. Зверніться до нас, щоб замовити свої кращі беруші 2021 року!

Навігація по сторінці:

Записатися на консультацію

Запис на консультаціюЩоб замовити індивідуальні беруші запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультаціюЩоб замовити індивідуальні беруші запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультаціюПоділитися цією публікацією

Залиште коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *


×