Види берушів

Захистити вуха від шуму та інших шкідливих впливів відмінно допомагають беруші, види яких пропонуються в широкому асортименті. Вони розрізняються за цільовим призначенням, матеріалом, розмірами, формами, ступенем шумозаглушення і дизайном. Давайте розберемося, які бувають беруші, і як їх правильно підібрати!

Цільове призначення

Сьогодні можна зустріти в продажу беруші буквально під будь-яку ситуацію. Найбільшою популярністю користуються класичні – для сну. Вони допомагають відключитися від зовнішніх звуків і спокійно заснути, навіть якщо за вікном буде проходити рок-концерт, або за стінкою у сусідів розгорнеться бурхлива вечірка. Такі вкладиші часто називають універсальними, але не варто куплятися на цю привабливу назву. Лікарі не рекомендують їх використовувати ні в яких інших ситуаціях, крім сну.

Існують і інші види берушів – залежно від цільового призначення:

  • Плавальні – не дають воді проникнути всередину вуха, завдяки чому допомагають уникнути вушних хвороб. Адже вологе середовище провокує набухання сірки всередині слухового каналу, розмноження бактерій і утворення запальних процесів.
  • Музичні – захищають від грубих басів і інших некомфортних звуків, пом’якшуючи їх до безпечного діапазону. Виручають професійних музикантів на концертах і репетиціях, діджеїв, працівників клубів і т д.
  • Дайверські – вирівнюють тиск при зануренні на дно, захищаючи барабанну перетинку від розриву. Допомагають уникнути травм і дискомфорту та допомагають насолоджуватися дайвінгом без ризиків.
  • Для польотів – позбавляють від болю і закладеності у вухах, яка часто виникає при зльоті та посадці. Також допомагають розслабитися і комфортно поспати під час перельоту.
  • Виробничі – незамінні для працівників виробничих цехів, будівництв, підприємств з підвищеною шумовий навантаженням. Мають максимальний рівень шумозаглушення.
  • Стрілецькі – захищають вуха від неприємних ударів, які видаються під час пострілу. Рекомендовані до використання в тирах, на полігонах і стрільбищах.
  • Байкерські – знижують рівень шуму мотора при їзді на мотоциклі. При цьому користувач чує важливі дорожні сигнали – гудки транспорту, сирену і т д.

Вкрай важливо використовувати види берушів, які відповідають ситуації. Якщо ж людина спить в дайверских вкладишах або купається в байкерських – він в кращому випадку не отримає очікуваного ефекту, а в гіршому – зашкодить вухам.

Матеріал

Для виготовлення берушів сьогодні найчастіше використовуються пінопропілен, поліуретан, силікон і віск. Кожен з цих матеріалів наділяє виріб певними властивостями:

  • Пінопропіленові – самі ходові вкладиші через свою дешевизну. Легко встановлюються, комфортні в носінні, але швидко забруднюються і складно чистяться. Тому термін їх експлуатації недовговічний.
  • Силіконові беруші – коштують дорожче пінопропіленових, комфортні в носінні і легко очищаються. За рахунок своєї гігієнічності та пружності матеріалу служать довше.
  • Поліуретанові – інноваційна розробка з технологією «розумного» матеріалу. Розширюються всередині слухового проходу, герметично закриваючи навіть найменші щілини, при цьому взагалі не відчуваються за рахунок м’якої текстури. Легко миються і служать тривалий час.
  • Беруші воскові – вкладиші з природного екологічного матеріалу, які самі приймають потрібну форму всередині вуха. Вони нагріваються від температури тіла і герметично заповнюють слуховий прохід, повторюючи його анатомічну форму.

При підборі берушів варто враховувати свої особливості – чи немає алергії на певні матеріали, наскільки комфортно вони сприймаються. Важливо, щоб вони не подразнювали шкіру і не викликали неприємних відчуттів.

Види берушів

Інші параметри

За тривалістю застосування виділяють беруші одноразові і багаторазові. Перші слід викинути відразу після використання, і це – не раціональний підхід. Куди краще придбати багаторазову альтернативу, якої вистачить на тривалий термін.

Також розрізняють беруші індивідуальні і масового виробництва. Масові – це готові вироби, які продаються в аптеках і магазинах. Вони випускаються в широкому асортименті матеріалів, форм, розмірів і кольорів, тому покупець може вибрати для себе оптимальний варіант. Але не варто очікувати від них «стовідсоткового попадання» в ваші індивідуальні потреби.

Досить часто вкладиші з мас-маркету виявляються недостатньо герметичними, тому пропускають частину звуків. Це відбувається через те, що форма слухового проходу у кожної людини унікальна, і промисловим беруші не завжди вдається під неї підлаштуватися.

В силу цих причин все популярнішим стає виготовлення берушів на замовлення. Їх роблять у спеціальних отолабораторіях за зліпком вуха замовника. Завдяки цьому вкладиші в точності повторюють форму вушного каналу користувача, забезпечуючи комфорт в носінні і максимальне шумозаглушення.

У нашомі центрі пропонуються беруші, різновиди яких представлені в широкому асортименті. Тут є варіанти з різних матеріалів, для будь-яких цілей. Це якісні виріб від надійних виробників, яким можна довіряти. Також при бажанні у нас можна замовити індивідуальні беруші, виконані з сучасних безпечних матеріалів із застосуванням 3D-технологій. Зв’яжіться з нами, щоб записатися консультацію і зробити зліпок для виготовлення своїх ідеальних берушів!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    ЗАПИТАТИ

      Напишіть нам