Як використовувати беруші

Беруші захищають наші вуха від некомфортних звуків і інших шкідливих впливів. Вони виручають тих, хто не може заснути через шум за вікном, часто літає, плаває, займається дайвінгом і працює на гучних виробництвах. Але користь від них буде тільки в тому випадку, якщо знати, як використовувати беруші правильно. У цьому немає ніяких особливих складнощів, але деякі секрети і правила все ж є.

Використовуйте беруші за призначенням

Тут все гранично просто. Якщо у вас беруші для сну, то в них потрібно спати, а не купатися або літати. Якщо для стрільби – то в них стріляти, а не спати або занурюватися в глибину морських вод. Якщо знехтувати цим правилом, то можна серйозно нашкодити своїм вухам. Це загрожує подразненням шкіри слухового проходу, травмами барабанної перетинки і навіть погіршенням слуху. Тому завжди стежте, щоб ваші беруші використовувалися в тих ситуаціях, для яких призначені.

Дотримуйтесь правил гігієни

Перед тим, як користуватися берушами, завжди потрібно добре вимити руки з милом. Якщо ви будете брати їх брудними пальцями, то занесете між порами частинки бруду. Через це вкладки можуть стати живильним середовищем для бактерій, а цього допускати ніяк не можна.

Чистими повинні бути не тільки руки, але і вуха. Якщо в них накопичилося багато сірки і пилу, вкладка проштовхне їх в глибину слухового каналу, і утвориться пробка. Через це може погіршитися слух, з’явитися неприємне відчуття закладеності у вухах. У запущених випадках у вусі розвивається запальний процес – отит. Тому не полінуйтеся перед вставлення берушів переконатися, що ваше вухо чисте.

Самі вироби теж важливо тримати в чистоті. Після кожного застосування очищайте їх від сірки, просушуйте і тримайте в спеціальному футлярі. Якщо беруші одноразові – не використовуйте їх повторно. Якщо термін експлуатації берушів закінчився – замініть їх на нові. Тут можна провести паралель із зубною щіткою – при занадто тривалому застосуванні вона стає розсадником бактерій. Із берушами та ж історія.

Як зрозуміти, що беруші прийшли в непридатність? Вкладки час викинути, якщо вони:

  • Прилипають до шкіри
  • Втратили еластичність
  • Змінили колір або потріскалися
  • Видно сліди забруднень, що не відмиваються

Всі ці ознаки говорять про те, що користуватися аксесуарами небезпечно, вони можуть вам нашкодити. Тому потрібно замінити їх якомога швидше.

Вставляйте вкладки правильно

Як використовувати берушіКоли ми купуємо в магазині або аптеці беруші, інструкція із застосування до них зазвичай не додається. І дарма, адже недосвідчений користувач може вставити їх неправильно, через що взагалі розчарується в цьому виробі. Це досить часта історія: людина купила пару вкладок, та не розібравшись, як ними користуватися, встановила “як вийшло”. В результаті прилягання не повне – шум все одно доноситься, нормально поспати не виходить, ще й беруші здавлюють вушні проходи. Суцільний дискомфорт.

Знайома ситуація? Так ось – насправді такого бути не повинно! Якщо встановити беруші правильно, вони не будуть відчуватися в вусі, а свої функції виконають на всі сто! Є кілька простих правил, які допоможуть вставити виріб максимально герметично, щоб він щільно прилягав до стінок слухового каналу. Але для кожного матеріалу є свої нюанси.

Найпростіше встановлюються беруші з воску. Ось що потрібно зробити:

  1. Витягти вкладку з упаковки
  2. Зняти з нього захисну бавовняну оболонку
  3. Вставити в вухо – вкладка сама прийме його форму, нагрівшись від температури тіла

Величезною популярністю сьогодні користуються вкладки з пінних матеріалів – поролону, поліуретану, пропілену. Як користуватися беруші для сну цього типу? Дуже просто:

  1. Візьміть вкладку і затисніть його між великим і вказівним пальцем
  2. Обертаючи між пальцями, акуратно скачайте в тонку трубку
  3. Вільною рукою відтягніть вухо назад, з невеликим нахилом вгору
  4. Вставте виріб в канал і злегка притримайте його кінчик, поки вкладка НЕ розправиться всередині – це займе приблизно 20 хвилин

Щоб встановити щільні силіконові беруші, потрібно акуратно вкрутити у вухо, але без сильного натиску і не до упору. Важливо, щоб кінчик злегка випирав над гирлом слухового каналу – це допоможе уникнути натягу барабанної перетинки і легко витягти виріб після використання.

Щоб витягнути вкладки, потягніть їх за кінчик. Якщо вони проникли дуже глибоко, і у вас не виходить їх витягти, спробуйте вхопитися за кінчик пінцетом – але акуратно, щоб випадково не проштовхнути ще глибше. Коли не виходить витягти виріб, не варто намагатися підколупнути його гострим предметом – так ви тільки травмуєте вухо. Краще відразу звернутися до лікаря.

Найзручніші у використанні індивідуальні беруші. Вони легко встановлюються, в точності повторюють форму вушного каналу носія і мають широкий кінчик для вилучення. З ними у вас не буде ніяких проблем в процесі експлуатації – конструкція цих вкладок продумана так, що з ними просто неможливо щось зробити неправильно.

Замовити індивідуальні беруші можна в нашому центрі. Тут вам зроблять зліпки обох вух, за якими виготовлять вкладки. Вони будуть з гіпоалергенного, комфортного в носінні матеріалу, і забезпечать ідеальне анатомічне прилягання. Якщо ви замовите у нас беруші, як користуватися ними детально розкажуть фахівці, відповівши на всі питання. Дізнайтеся, у скільки обійдуться аксесуари, зв’язавшись із нами прямо зараз!

Навігація по сторінці:

Задати питання

    Напишіть нам







    Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

    ЗАПИТАТИ

      Напишіть нам