Технологія виготовлення індивідуальних берушів

Беруші – це захисні заглушки для вух. Вони використовуються для блокування навколишніх шумів, води, забруднень, не даючи їм потрапити всередину слухового проходу. Сьогодні готові вироби можна купити в аптеках, спеціалізованих і навіть звичайних магазинах. Вони бувають різноманітних форм, матеріалів, типів. Ніякі вкладки не забезпечать такого надійного захисту, як беруші, що виготовлені за індивідуальним зліпком вуха пацієнта.

Отже, індивідуальні беруші – це захисні вушні вкладки, які виготовляються за анатомічним контуром вуха майбутнього користувача. Завдяки цьому вони мають безліч переваг над заводськими аналогами

Навігація по сторінці:

Переваги індивідуальних берушів

Анатомічні беруші є кращими за уже готові вироби, і ось чому:

  • На етапі консультації замовник може самостійно вибрати тип, форму, матеріал і колір майбутніх заглушок
  • Можна вибрати різні варіанти для правого і лівого вуха – залежно від анатомічних особливостей, гостроти слуху (яка часто не симетрична), індивідуальних побажань і інших чинників
  • Готові вироби в точності повторюють контури вушних каналів, тому носяться і відчуваються комфортно
  • Саме беруші за зліпком забезпечують найвищу ступінь захисту від вологи і шуму – при їх виготовленні використовуються найякісніші матеріали і прогресивні технології
  • За бажанням можна додати беруші додаткового функціоналу – звукові фільтри, вентиляційні отвори і т.д.

Крім цього індивідуальні вкладиші служать довше, ніж заводські аналоги. Вони більш прості в догляді і не накопичують забруднень.

Етапи виготовлення анатомічних берушів

Перший крок до виготовлення індивідуальних вушних заглушок – це консультація фахівця. Важливо переконатися, що у вас немає ніяких проблем з вухами – запалень, подразнень шкіри, алергічних реакцій. Після цього починається процес вибору – можна самостійно вказати необхідні параметри майбутніх виробів, або ж скористатися допомогою консультанта. Він запитає, для яких цілей вам потрібні беруші і підкаже, який матеріал краще підійде, яка повинна бути ступінь шумозаглушення або вологозахисту, чи потрібні спеціальні фільтри.

Наступний етап – зняття зліпка. Ось як він проходить:

  • У вуха вставляються спеціальні заглушки, які не дають пластичній речовині проникнути занадто глибоко. Це може бути проста ватка на нитці або більш сучасні пристосування. Щоб провести цю операцію максимально точно, фахівець використовує ліхтарик.изготовления анатомических берушей
  • Змішуються два компонента, з яких складається отопластична маса. Готовою сумішшю фахівець заповнює шприц, за допомогою якого вводить її в вуха пацієнта.изготовления анатомических берушей
  • Людина чекає, поки маса затвердіє. Зазвичай це займає 5-7 хвилин. Залежно від того, для яких цілей потрібні майбутні беруші, зліпок може бути зроблений з закритим ротом, відкритим або в обох положеннях. Однак в процесі затвердіння рухати щелепами, ковтати слину і розмовляти не можна.изготовления анатомических берушей
  • Спеціаліст виймає з вух клієнта зліпки, які в точності повторюють форму слухових каналів, і відправляє їх у лабораторію отопластики.изготовления анатомических берушей

Далі людині залишається тільки чекати. Якщо вушні вкладки потрібні терміново – можна отримати їх в той же день. Або почекати пару днів в порядку загальної черги.

У лабораторії на початковому етапі виготовлення проводиться сканування вушних зліпків за допомогою 3Д-сканера. За його результатами потім будують комп’ютерну модель майбутніх виробів. Для моделювання використовується спеціальна програма, яка дозволяє створити максимально точну тривимірну проекцію берушів. Надалі вона застосовується для створення форм.

Наступний етап – полімеризація і друк індивідуальних берушів на 3Д-принтері. Технологія дозволяє максимально точно створити виріб, який чітко повторює індивідуальний зліпок вуха пацієнта. За рахунок цього досягається надійний захист і комфорт в носінні.

При бажанні можна доповнити готові вироби гравіюванням та іншими видами декору, доукомплектувати їх шийним шнурком, покрити захисним лаком. В комплектацію входить футляр, в якому беруші зручно зберігати і носити з собою. Саме в такому вигляді вони передаються замовнику, який може забрати їх самостійно в центрі або замовити доставку.

Де виготовити беруші за зліпком?

Наш центр надає послуги з виготовлення індивідуальних аксесуарів для вух. Сюди можна записатися на зручний час, пройти консультацію і зробити вушні зліпки. За ними в нашій отолабораторіі зроблять якісні і функціональні беруші, з якими ваше життя точно стане комфортніше!

Основною перевагою звернення до нас за цією послугою є те, що ми використовуємо якісні, абсолютно безпечні і гіпоалергенні матеріали. Вибрати відповідний можна з урахуванням цільового призначення майбутніх виробів. Якщо у вас є сумніви з цього приводу, фахівець завжди порадить підходящий варіант. Для виготовлення вушних вкладок ми застосовуємо прогресивні технології 3D-моделювання, тому вони будуть точно відповідати зліпкам.

Крім індивідуальних вушних заглушок, ми пропонуємо широкий асортимент готових від авторитетних брендів. Загляньте в наш каталог, щоб вибрати підходящий варіант. Якщо у вас залишилися питання, як виготовляються індивідуальні беруші в нашому центрі – зв’яжіться з консультантами!

Беруші для сну поділяються за терміном експлуатації на одноразові і багаторазові. За видами матеріалу, з якого вони зроблені, виділяють такі категорії:

  1. Поролонові (пенопропіленові) – дуже зручні і м’які, коштують недорого. Однак швидко забруднюються, не дають гарної звукоізоляції і служать недовго.
  2. Силіконові – пластичні і м’які полімерні беруші. Не викликають алергію, надійно блокують звуки, добре миються, зберігаючи при цьому первинну форму. Герметично розміщуються у вушних каналах, при цьому їх не потрібно підганяти за розміром.
  3. Поліуретанові – дуже пластичні і легко приймають форму вушного проходу, мають гарну шумоізоляцію і доступні за ціною. Це найм’якші беруші з усіх, що випускаються на сьогоднішній день – завдяки «розумному» матеріалу з унікальним коефіцієнтом розширення. Ці вкладиші буквально не відчуваються в вухах. Вони багаторазові, легко миються і не втрачають форму.
  4. Воскові – одноразові, еластичні і комфортні в застосуванні. Потрапляючи у вушний прохід, вони повністю заповнюють його собою, повторюючи анатомічну форму, і якісно захищають вуха від гучних звуків.

У берушах для сну людина проводить більше часу, ніж в будь-яких інших. Тому важливо, щоб вони ідеально йому підходили і відчувалися максимально комфортно. Які беруші для сну купити, кожен користувач вирішує сам. Всі види вкладишів для сну створені, щоб захистити вуха від сторонніх звуків, та є безпечними для здоров’я.

Бажаючи придбати якісний товар, краще зупинити свій вибір на виробниках відомих брендів, що випускають якісні беруші для сну. Ціна в цьому випадку буде виправдана – ви отримаєте виріб з приємного на дотик матеріалу, який не подразнює шкіру, не заважає і ефективно виконує свої функції. До таких брендам відносяться: Calmor, Moldex Spark Plugs, Ohropax, Тревел Дрім.

Якщо вам необхідні беруші для сну, які краще купити – підкаже фахівець. Отримати таку допомогу можна у нас в центрі. У нашому асортименті є багато готових виробів різноманітної форми, з будь-яких матеріалів.

Також ми приймаємо замовлення на індивідуальні вкладиші, які робимо за зліпком вуха. В процесі виготовлення застосовуються технології 3D-моделювання, завдяки яким створюються вироби, які чітко повторюють форму вушного каналу майбутнього власника. Беруші виготовлять з урахуванням ваших особливостей і побажань, ви зможете самостійно вибрати їх матеріал і забарвлення. Щоб купити або замовити беруші, зв’яжіться з нами і приходьте в гості!

Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

    Напишіть нам







      Напишіть нам