Зняття зліпка вуха

Потрібні зліпки вуха? Дізнайтеся, коли проводять цю процедуру, які у неї протипоказання, і як вона проходить. Робимо зліпки з якісних матеріалів!

Зліпок вушного каналу – це відбиток, що повністю дублює його форму та контури. Його роблять із спеціальної зліпочної маси, яку вводять у вухо за допомогою шприца або пістолета-дозатора. Надалі зліпок використовується для виготовлення індивідуальних вушних аксесуарів.

Навіщо робити зняття вушного зліпка

За індивідуальним зліпкам роблять:

Процедура необхідна для того, щоб зняти точні мірки слухового каналу і зробити максимально комфортні отопластичні аксесуари.

Показання до процедури

Індивідуальний зліпок необхідний людям, яким потрібна корекція слуху. Якщо вони обирають завушні слухові рішення, то знадобиться вкладка. При покупці внутрішньовушних і внутрішньоканальних моделей їх корпуси виготовляються за зліпком. Це необхідно для того, щоб забезпечити максимальний комфорт носіння – адже людина носить слухові апарати цілий день. Також індивідуальна вкладка або корпус прилягає до стінок вушного каналу максимально щільно – це допомагає уникнути втрати гучності й ефекту зворотного зв’язку.

Беруші за зліпком вуха рекомендується робити людям із нестандартною формою вушних каналів – коли вони занадто тонкі або звивисті. А ще – усім тим, кому важливий комфорт, адже індивідуальні захисні аксесуари для вух краще справляються з шумозаглушенням, зручніше носяться і довго працюють. Також корисно буде виготовити на замовлення амбушюри – насадки для навушників. Вони оптимізують звучання музики і допомагають зберегти слух.

Процедура зняття зліпка

  1. Слухопротезист проводить попередній огляд вушних каналів – на наявність пробок, запалень, забруднень.
  2. Спеціаліст вводить у вухо отоблок, що захищає барабанну перетинку від надлишкового тиску.
  3. Спеціальну зліпочну масу змішують і завантажують у шприц або пістолет-дозатор, а потім абережно вводять у слухові ходи.
  4. Після затвердіння маси зліпок виймають і проводять заключний огляд вух – щоб перевірити, чи не залишилося всередині фрагментів матеріалу.
  5. Готові зліпки відправляють в отолабораторію.

Коли не варто робити процедуру

Зліпок не можна знімати, якщо у пацієнта сірчані пробки або сильно забруднені вушні ходи – в цьому випадку перед процедурою проводять промивання. Також протипоказанням є гострі та хронічні захворювання вух – отити, тубоотити. В цьому випадку рекомендується пройти терапію, щоб зняти запалення.

Особливості внутрішньоканального зліпка вуха

Форма слухових каналів у кожної людини унікальна. Тому важливо отримати максимально точні відбитки. Щоб цього домогтися, пацієнта просять дотримуватися повного спокою під час введення отопластичної маси і її затвердіння. Забороняється розмовляти, ворушити щелепою, робити ковтальні або жувальні рухи. Саме тому найскладніше робити зліпок вуха новонароджених – найкраще знімати його, поки дитина спить.

Важливість зліпочного матеріалу

При знятті зліпка важливо використовувати якісний, сертифікований матеріал. Він легко вводиться і рівномірно заповнює вушний канал, швидко твердне та стабільно зберігає форму. Це дозволять отримати на виході комфортні в носінні аксесуари. У нашому центрі використовуються кращі зліпочні матеріали від Detax. Зв’яжіться з нами, якщо вас зацікавила послуга зняття зліпків!

Маєте питання щодо найкращого захисту вашого слуху? Запитайте у нас!

НАПИСАТИ

    Напишіть нам







      Напишіть нам








      admin