Де купити беруші

Захист для вух може знадобитися в різних ситуаціях. Для цього використовуються беруші, купити які буде корисно будь-якій людині. Вони виручають нас, коли ми спимо, допомагаючи відгородитися від шуму за вікном або за стінкою. З ними комфортніше подорожувати, особливо літаком, а також плавати в басейнах і водоймах, занурюватися на дно морських глибин. І звичайно, це незамінний аксесуар тих, чия робота пов’язана з постійним шумовим навантаженням.

У зв’язку з цим виникає питання – де можна купити беруші? Здавалося б, сьогодні з цим проблем немає – вони продаються майже на кожному кроці. Але якщо вам потрібен дійсно якісний товар, а не марна річ, варто уважно підійти до вибору місця покупки.

Аптеки

Найпоширеніший варіант для тих, хто шукає, де купити беруші. Найчастіше їх беруть саме тут. І не дивно – аптеки продають сертифіковану продукцію, відсіваючи вироби сумнівної якості.

Правда, вибір на аптечних полицях часто невеликий. Зазвичай тут можна знайти 2-3 варіанти берушів для сну. Це можуть бути пінопропіленові, найдешевші, вкладиші, а також воскові і силіконові. У більшості випадків це звичайні суцільні заглушки, без фільтрів і з обмеженим функціоналом. Вони підійдуть тим, хто шукає варіант, який буде використовувати нечасто. Якщо ж вам потрібен більш надійний варіант на кожен день – краще пошукати в інших місцях.

Точки стихійної торгівлі, супермаркети та спеціалізовані магазини

Іноді буквально по дорозі на роботу або додому можна знайти місця, де продають беруші. Їх часто пропонують разом з іншими недорогими товарами в підземних переходах, біля метро, ​​на ринках. Спокусившись доступною ціною, люди купують ці вироби, і, як правило, гірко розчаровуються в берушах як таких.

Чому так відбувається? Справа в тому, що точки стихійної торгівлі зазвичай пропонують неякісні товари сумнівного виробництва. Такі вушні заглушки не мають сертифікації та зроблені з дешевих, шкідливих для здоров’я матеріалів. Вони слабо захищають вуха від шуму або води, але роздратування шкіри можуть викликати дуже сильне. Тому перш ніж купити беруші в Києві і інших містах біля метро або в підземному переході – добре подумайте.

Куди більш надійний варіант – супермаркети, де серед товарів для відпочинку іноді можна зустріти вушні заглушки. Великого асортименту вони запропонувати не можуть, але за якістю ці товари вже будуть краще, ніж в стихійних місцях. Швидше за все, ви знайдете якусь просту модель з не дуже високим шумопоглинання, без спеціальних фільтрів. Але багатьом людям, які використовують ці аксесуари нечасто, такий варіант підходить. Тому якщо вам потрібні прості недорогі беруші, купити в Україні їх можна в супермаркеті.

Людям, які професійно займаються водними видами спорту, стрільбою або працюють на гучних виробництвах, потрібен більш надійний і функціональний захист для вух. Їм бажано підбирати вушні вкладки, які будуть мати високий ступінь шумозаглушення або вологоізоляції, але при цьому пропускати важливі звукові сигнали. Також важливо, щоб вони максимально комфортно відчувалися у вухах, оскільки людина буде проводити в них багато часу.

Отже, де продаються беруші з такими характеристиками? За ними потрібно йти в спеціалізовані магазини:

  • Людям, що захоплюються звичайним або підводним плаванням варто пошукати захисні вкладиші там, де торгують товарами для дайверів і плавців
  • Тим, хто часто і багато стріляє зі зброї – в мисливських і військових магазинах
  • Працівникам заводських промислових цехів, будівництв і інших гучних підприємств – в місцях продажу спеціалізованих засобів індивідуального захисту.

Крім цього досить часто беруші купити (Київ) можна в різних СпортМаркет, де товари зручно розсортовані за видами спорту. Тобто, в відділах для дайверів і плавців лежать вушні вкладиші, що захищають від води, в мисливських – стрілецькі та т д.

Де найкраще придбати беруші?

Ми живемо в епоху розвинених інтернет-комунікацій. Тому сьогодні можна легко знайти всілякі сайти, що пропонують беруші, де купити їх можна буквально за пару кліків. Товари там зручно розсортовані по призначенню – для сну, роботи, плавання, польотів і т д. Можна скористатися зручними фільтрами, вибравши вид берушів, матеріал, ступінь акустичного або водного захисту, функціонал.

Звичайно, у онлайн-шопінгу є і свої мінуси. Перш ніж купити беруші в інтернеті, ви не можете побачити їх наживо. Тому іноді покупка виявляється невдалою – ви отримуєте не зовсім те, що бачили на картинці. На жаль, таким «грішать» багато недобросовісних інтернет-магазини, які викладають в описі товару фото брендових вушних заглушок, а насправді продають дешевші.

В силу цих причин, якщо ви хочете без зайвих ризиків купити беруші (Україна), то оптимальним варіантом буде підібрати їх в «Беттертон». Всі вони зроблені авторитетними брендами і мають сертифікацію. В каталозі сайту ви можете ознайомитися з асортиментом моделей, впорядкувати їх за типом, матеріалом і іншим параметрам. Якщо виникли труднощі з вибором, наші консультанти завжди допоможуть і пояснять, чим відрізняються різні моделі між собою.

Переваги покупки захисних вкладок для вух у нас:

  1. Всі моделі виготовлені з якісних матеріалів, які зручні в носінні і не пропускають шум / вологу
  2. Ми пропонуємо максимально широкий асортимент, де можна знайти варіанти різних видів і цінових категорій – від найпростіших заглушок-кульок до функціональних берушей з фільтрами
  3. Крім продажу готових виробів, ми пропонуємо послугу виготовлення їх на замовлення

На останньому пункті хотілося б зупинитися докладніше. Сьогодні багато хто шукає, де купити беруші для вух на замовлення, і ось чому:

  • Вони робляться за індивідуальним зліпком вушних каналів, тому максимально зручні в носінні
  • Можна самостійно вибрати матеріал, фільтри, ступінь волого або шумозахисту
  • Вироби виготовляються з більш якісних матеріалів, тому служать довше в порівнянні з магазинними аналогами

Щоб замовити індивідуальні беруші (Київ), запишіться на консультацію в центр «Беттертон» за найближчою для вас адресою.

Щоб замовити індивідуальні беруші запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультаціюЩоб замовити індивідуальні беруші запишіться на консультацію в центр «Беттертон»

ЗАПИСАТИСЯ

Запис на консультацію×