Навіщо це потрібно?
Перепад тиску під час дайвінгу шкідливий для вух. Під його впливом тканини барабанної перетинки натягуються, і є ризик її перфорації, а також інших мікротравм. Спеціальні беруші для дайвінгу оснащені клапаном, який постійно скидає надмірний тиск. Завдяки цьому вони допомагають уникнути баротравм. Також ці аксесуари захищають вуха від попадання води, яка може спровокувати утворення сірчаних пробок та запальні процеси.
Чому важливо використовувати беруші за призначенням?
Дуже важливо грамотно користуватися берушами, адже від цього залежить здоров’я ваших вух. Якщо вони призначені для дайвінгу, то не потрібно спати, працювати, займатися іншими видами активностей. Справа в тому, що дайверські аксесуари для вух не розраховані на тривалу експлуатацію. І якщо ви, наприклад, носите їх цілий день або спите в них усю ніч, це може бути небезпечним. Основні побічні ефекти: свербіж та дискомфорт у вухах, запальні процеси слухових каналів. Також важливо пам’ятати, що беруші для дайвінгу не захищають від шуму, вони створені виключно для застосування під водою і можуть лише вирівнювати тиск.
Для решти ситуацій є інші види вушних вкладок. Їх асортимент широкий, і можна підібрати відповідні моделі для:
- сну;
- роботи;
- занять музикою;
- їзди на мотоциклі;
- стрільби та полювання;
- авіаперельотів.
Якщо у вас є перераховані вище беруші, їх застосування під час дайвінгу теж може завдати шкоди. По-перше, не всі матеріали, з яких роблять такі аксесуари, підходять для використання під водою. Вони можуть набухати та пропускати вологу. Також якщо у них немає фільтра, що вирівнює тиск, то вони будуть просто марні.
Важливо пам’ятати: шкода від використання берушів можлива лише в тому випадку, коли ви використовуєте їх неправильно. Якщо ж ви робите все грамотно, то вони принесуть вам лише користь.
Які беруші краще підійдуть для дайвінгу
Є дві основні категорії захисних аксесуарів для вух: стандартні та індивідуальні. Перші виробляються масово, за усередненими лекалами, тому в них вухам не завжди комфортно. Індивідуальні беруші відрізняються тим, що їх роблять по зліпках вух майбутнього власника. В результаті користуватися ними – суцільне задоволення. Ці вироби:
- ідеально повторюють контури слухових каналів;
- надійно захищають від води;
- ефективно скидають надлишковий тиск;
- прості у догляді та експлуатації;
- зручні у носінні;
- довговічні.
Замовити засоби захисту вух для дайвінгу можна на нашому сайті. Тут доступні індивідуальні та стандартні моделі. Ми допоможемо вам підібрати беруші, або ж виготовимо їх для вас по зліпках, з якісних матеріалів та за допомогою 3D-технологій.